Kupon Google


Kliknij w kupon
aby poznać szczegóły promocji.Kupon Google za darmo


  • Kuszący hosting ?

    21,00 zł / miesiąc


  • Wizytówki firmowe - 6 stron

    cena od 300 zł

Od 2010 r. wprowadziliśmy swoją ofertę skierowaną do klientów indywidualnych oraz firm i przedsiębiorstw, które chcą posiadać własną stronę WWW. Nie świadczymy usług na rzecz tych klientów, którzy chcą wykorzystać nasz serwer do hostingu dużych ilości danych nie specjalnie związanych z publikowaną stroną internetową. Zachęcamy użytkowników, którzy chcą przechowywać pliki lub inne dane (np.: kopie zapasowe) do poszukiwania innych firm, które się w tym specjalizują. Zależy nam, aby nasi Klienci zaistnieli w społeczności internetowej - posiadali własną stronę internetową, pocztę E-mail i płacił za te usługi najmniejszą kwotę.

Dla każdego konta hostingowego "Everest - Server" opłacimy 1 domenę - zamówiony adres internetowy, który dożywotnio zostanie przypisany do utworzonego hostingu.

Dodatkowo pomniejszamy ceny za domeny (adresy internetowe). Korzystając z Tanich domen w Mont-Server.Com to Klient opłaca zakupiony adres WWW. Dlatego też w następnych latach nie ma obowiązku ich odnawiania.

Pragniemy poprzez swoją ofertę wprowadzić rewolucję cenową w usługach internetowych, a w szczególności w ofercie udostępnienia miejsca na serwerze. W jednej ofercie, najtańszej na rynku polskim, proponujemy :
- miejsce na serwerze, bez limitu pojemności - na stronę internetową;
- nieograniczone miejsce na skrzynki pocztowe E-mail - bez limitu pojemności i ilości utworzonych kont.

Zapraszam do współpracy:

Jerzy Górski