Kupon Google


Kliknij w kupon
aby poznać szczegóły promocji.Kupon Google za darmo


  • Kuszący hosting ?

    21,00 zł / miesiąc


  • Wizytówki firmowe - 6 stron

    cena od 300 zł

Prowadzisz firmę i masz swoją stronę www – odbierz za darmo kupon o wartości 200 zł na reklamę w największej przeglądarce internetowej Google.

Dzięki utworzonej reklamie Twoja strona natychmiast znajdzie się na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google.

Jak to działa?

1. Prześlij na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. zapotrzebowanie na kupon podając swój adres internetowy email, np.: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Proszę o przesłanie na adres internetowy:

….......................................................................................................................................

kupon reklamowy Google o wartości 200,00 zł.

2. Następnie należy założyć konto reklamowe w Google Adwords (jest to panel reklamowy firmy Google), gdzie w rozliczeniach płatności (w rubryce „kupon reklamowy”) umieszcza się specjalny kod (przesłany na wskazany w pkt. 1 adres e-mail).

3. Kupon jest formą promocji usług reklamowych w Google, który działa po spełnieniu pewnych warunków Google Adwords, a mianowicie:

a) każdy z klientów otrzymuje przypisany do założonego konta reklamowego indywidualny numer klienta; na swoje indywidualne konto należy wpłacić kwotę 130 zł (kwota brutto; 100zł + VAT).

b) po wyczerpaniu wymienionej kwoty konto reklamowe w Google Adwords jest automatycznie zasilane kwotą 200,00 zł.

Jak działają reklamy?

Kampanię reklamową w Google Adwords zakłada się, by reklamować swoją stronę internetową www.

Kampania polega na:

a) stworzeniu reklamy tekstowej, po kliknięciu w którą zainteresowanemu internaucie zostaje wyświetlona nasza firmowa strona www (ewentualnie wybrana podstrona);

b) utworzeniu słów kluczowych, tzn: tych fraz, wywołań w wyszukiwarce Google, na które ma pokazać się strona www;

c) utworzeniu zasięgu reklamy (ogólnie np.: dla internautów z Koszalina i miejscowości w promieniu 50 km);

d) ustaleniu budżetu dziennego reklamy (np.: maksymalnie 40 zł dziennie).

Opłata za reklamę pobierana jest na zasadzie działania telefonów komórkowych na kartę. Na początku użytkownik ma do wykorzystania 330,00 zł (tj. 130 zł wpłata własna + 200 zł od Google).

Internauta, który kliknie w reklamę przykładowej firmy spowoduje wyświetlenie przedmiotowej strony oraz zmniejszenie wspomnianej kwoty 330,00 zł o jednorazowy koszt kliknięcia w reklamę – np. 4,20 zł. Wtedy to na koncie reklamowym pozostaje 325,80 zł. Kolejne kliknięcie w reklamę spowoduje kolejne pomniejszenie kwoty do  321,60 zł.

Reklamy Google można w wygodnym dla nas czasie włączać lub zawieszać ich działanie. Dopisywać frazy i słowa kluczowe wyszukiwania. I najważniejsze - jest się na czołówce pierwszej strony wyszukiwarki Google.

Jeśli nie wiesz jak założyć konto reklamowe Google Adwords? Jeśli nie wiesz jak ustawić budżet, płatności, słowa kluczowe, frazy dla wyszukiwarki i zasięg reklamy pozwól to zrobić specjalistom.

Mont-Server.Com jako firma z branży informatycznej posiada specjalny panel do zarządzania kontami Google Adwords. W twoim imieniu, ale w naszym profesjonalnym panelu, zostanie założone konto reklamowe oraz zostaną wykonane wszystkie wymagane czynności. Ty jako właściciel konta otrzymasz do niego pełny dostęp administracyjny. KOSZT  TEJ  USŁUGI TO KWOTA 30,00 zł (brutto) na którą wystawiany jest rachunek.

Uwaga !!!

Kupony Google Adwords są przeznaczone dla nowych kont reklamowych (konto nie może istnieć dłużej niż 14 dni). Reklamy muszą być zgodne z „Zasady adwords”.

Zasady adwords dostępne są na stronie:

https://support.google.com/adwordspolicy/answer/6008942?hl=pl

Zapraszamy po kod Google Adwords i skorzystanie z usługi reklamowej.